Prikupljanje namirnica za božićne poklone djeci i obiteljima u potrebi

Dragi župljani,

uvijek smo vam zahvalni na vašoj dobroti i osjetljivosti za druge, dopuštamo si ponovno vas pozvati da vašim darom darujete potrebne. Budući da nam se sljedeći mjesec bliže blagdani potrebno se za njih unaprijed pripremiti. Stoga vas obavještavamo da ćemo ovaj tjedan od ponedjeljka, 26. studenoga, do nedjelje, 02. prosinca prikupljati darove za pomoć djeci i obiteljima u potrebi. Što vas molimo? NEPOKVARLJIVE PREHRAMBENE NAMIRNICE SVIH VRSTA RAZNE HIGIJENSKE POTREPŠTINE SVE VRSTE ŠKOLSKOG PRIBORA ZA DJECU. Vaše darove stavite u vrećice i donesite ih u crkvu u navedenom razdoblju prije ili poslije svetih Misa kako bi ih naša vrijedna Udruga svetog Vinka Paulskog mogla navrijeme pripraviti!

HVALA VAM PONOVNO OD SRCA